Pokud by měl nědo nějaký dotaz či zájem o nějaké informace tak mne může kontaktovat na tel: 720533407
email: kolmy1@seznam.cz
icq: 486534200
 
 
 

O nás

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oficiální stránky SDH Lhenice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Činnost zboru byla zaměřena na požární prevenci a na společenskou a brigádní činnost. Ke společenské činnosti patří pořádání hasičských plesů, tanečních zábav, stavění a kácení máje, pořádání zájezdů, pořádání akcí pro děti. V rámci brigádní činnosti v obci Lhenice byla provedena rekonstrukce požární nádrže, rozšíření prostor hasičské zbrojnice o klubovnu, vybudování nového sportovního hřiště.
V roce 1997 oslavil Sbor dobrovolných hasičů Lhenice 60. výročí od svého založení. Při této příležitosti byla uspořádána soutěž v požárních útocích na hřišti ve Bžanech, konala se taneční zábava. Deset členů sboru obdrželo ocenění od Obecního úřadu Bžany.
V posledním desetiletí je činnost sboru zaměřena na vylepšování technického vybavení, budování sportovního zázemí, na činnost s mládeží. Veškeré tyto aktivity je možné realizovat díky podpoře Obce Bžany a za přispění mnoha sponzorů.
Obec Bžany má k dispozici zásahovou jednotku, která je připravena zasahovat při požárech a živelných pohromách. Poslední největší mimořádnou událostí, u ketré jednotka zasahovala, byla větrná bouře v lokalitě obcí Bžany a Kostomlaty p. Milešovkou v roce 2005.
zaregistrujte se na fóru na adrese www.sdhlhenice.hu.cz